Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Duisberg Kft.

Konyhai eszközökkel, háztartási kisgépekkel foglalkozó nagykereskedelmi microvállalat, mely nemzetközi márkák magyarországi képvieletét látja el, forgalmazza a márkák termékeit Magyarországon , már 25 éve.

Kereskedelmi vezető

Főbb feladatok, munkák:

    Nagykereskedelmi microvállalat értékesítési és beszerzési feladatai, kapcsolattartás partnerekkel, anyacéggel, irodavezetői feladatok, adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Több éves kereskedelmi gyakorlat, felsőfokú végzettség, tárgyalási színtű angol nyelvtudás, jó kommunikációs kézség, számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1105, Budapest Gergely u. 13-15.

angol és magyar nyelvű önéletrajz

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi vezető
  • Hirdető cég: Duisberg Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Nagykereskedelmi microvállalat értékesítési és beszerzési feladatai, kapcsolattartás partnerekkel, anyacéggel, irodavezetői feladatok, adminisztráció
  • Elvárások: Több éves kereskedelmi gyakorlat, felsőfokú végzettség, tárgyalási színtű angol nyelvtudás, jó kommunikációs kézség, számítógépes ismeret
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: Duisberg Kft.>