A Conint-Print Kft. 23 éve működő, magyar tulajdonban levő nyomdai- és reklámanyag gyártó és forgalmazó cég. Komplett nyomdai és eladáshelyi reklám megoldásokat adunk Ügyfeleinknek. Megrendelőinknek olyan szép kiadványokat, látványos reklámanyagokat, figyelemfelkeltő reklámdekorációkat készítünk, amelyek nekik hasznot hoznak, növelik az eladásaikat, ismertebbé teszik cégeiket és segítik az értékesítők munkáját. Az  interneten a www.conint.hu oldalon ismerhet meg bennünket. Csapatunk és szolgáltatásaink fejlesztése érdekében keresünk új munkatársat.

Kereskedelmi vezető

    Legfontosabb feladata a kereskedelmi terület hatékony és gazdaságos vezetése. A legfőbb szakmai kihívás ebben a munkakörben az eddigi sikeres működés továbbfejlesztése a megfelelően irányított, motivált és ellenőrzött munkatársakból álló csapattal.

Feladatai

    • A cég kereskedelmi tevékenységének az irányítása, stratégiai és operatív kereskedelem és értékesítés tervezés,
    • Az értékesítési és a nyomdai ügyfélkapcsolati csapat munkájának irányítása,
    • Kül- és belföldi üzletfejlesztési lehetőségek, projektek megvalósítása
    • A meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, tárgyalás, esetleges reklamációk kezelése (ilyen nem nagyon van)
    • Új piaci lehetőségek megtervezése és megvalósítása, szerződések előkészítése
    • Munkatársai motivációjának magas szinten tartása, és folyamatos fejlesztésük szakmailag és egyéb képességekben is
    • Kimutatások és értékesítési jelentések készítése és elemzése, ebből operatív és stratégiai döntések hozása a forgalmi tervek elérése érdekében

    Folyamatosan fejlődő cégünknél végzett munkájának eredménye az elégedett ügyfelek, munkatársak és cégvezetés.

Elvárások

    • Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
    • Legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Eredményes szakmai múltat tud bizonyíthatóan felmutatni
    • Kitartó, rugalmas, pozitív gondolkodású
    • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű
    • Kreatív, önálló munkavégzésre képes

Tehát miért is jó nálunk dolgozni?

    • Stabil munkaadói háttér, rugalmas cégvezetés
    • Szakmai fejlődési lehetőség, saját ötletek megvalósításának lehetősége
    • Nagyra értékeljük a kiemelkedő teljesítményt
    • Nálunk egy megbízható, segítőkész, barátságos csapattal tud együttdolgozni, ahol az emberi értékek számítanak és fontosak, sőt ezt értékeljük is

    Ha nem a multik őrületére vágyik, hanem egy fiatalos, családias légkörű munkahelyet keres, várjuk jelentkezését!

    Munkavégzés helye Budapest,11. kerület
    Munkaidő főállás
    Munkába állás kezdete december 1-től

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Galvani utca 1-3.

Önéletrajzát és motivációs levelét várjuk.