ALMUS PATER Zrt.
Munkatársat keresünk

Kereskedelmi vezető

pozícióba.
Több magyarországi telephelyen üzemelő részvénytársaság szegedi irodájába állást kínál kereskedelmi vezetői munkakörre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégen belüli koordináció.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, pályázatok nyerteseivel, valamint a beszállító partnerekkel.
  • A cég napi adminisztratív teendőinek koordinálása.
A munkakör rugalmas időbeosztást igényel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Legalább 3 év vezetői gyakorlat.
  • Legalább 3 év autóvezetési gyakorlata, jó tárgyalási és gyors felfogóképessége van.
  • Legalább társalgási szintű szóbeli angol nyelvtudás.
  • Precíz, terhelhető, jó munkaszervező, felelősségteljes és empatikus.
  • Magyarul pontosan és jó helyesírással fogalmaz.
  • Jó megjelenésű és kooperatív.
  • Képes számítógépbe adatokat, szövegeket gyorsan rögzíteni, integrált ügyviteli rendszerben valamint Excelben, Wordben pontosan, szabályozott keretek között dolgozni.
  • Képes műszaki rajzot olvasni.
  • Lojális és megbízható, ellenőrizhető referenciákkal.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki tanári, vagy mérnöki végzettség.
  • Magasabb szintű számítógépes ismeretek.
  • Weboldal felhasználói szintű üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Magas szintű (írásos) angol nyelvtudás.
  • AutoCAD felhasználói ismeretek.

Amit kínálunk:

A pályázatot kiíró cég:
  • tevékenysége jól szabályozott,
  • a munkaidőt a feladatok elvégzéséhez és nem órához köti, de a hétvégék szabadok.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6726 Szeged

A fényképes pályázatokat önéletrajzzal és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatával 2021. május 8-án 16 óráig várjuk.