Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Primavera Andorrana Kft
  • Vállalatcsoportunk nagy múlttal rendelkezik neves európai professzionális kozmetikai valamint fodrászati termékek kizárólagos forgalmazásával több európai ország területén.

  • Kereskedelmi üzletkötő

    Főbb feladatok, munkák:

      - új partnerek:

      - kozmetikai szalonok felderítése, professzionális szépségipari termékek kereskedelme, kapcsolatok kiépítése
      - az értékesítési területen megszerzett piaci információk rendszerezése,
      - megszerzett partnerkapcsolatok ápolása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Kiemelkedő kommunikációs készség, jó tárgyaló-, és prezentációs készség
      Dinamizmus, rugalmasság, proaktivitás, terhelhetőség
      MS Office felhasználói szintű ismerete
      B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Üzletkötői, kereskedelmi képviselői tapasztalatok

    Amit kínálunk:

      Szolgálati autó, mobiltelefon, versenyképes jövedelem.

      Legyen tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Magyar - Anyanyelvi szint

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

    Jelentkezéséhez kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Kereskedelmi üzletkötő
    • Rövid pozíció név: Kereskedelmi üzletkötő
    • Hirdető cég: Primavera Andorrana Kft
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    • Feladatok: - új partnerek:- kozmetikai szalonok felderítése, professzionális szépségipari termékek kereskedelme, kapcsolatok kiépítése- az értékesítési területen megszerzett piaci információk rendszerezése,- megszerzett partnerkapcsolatok ápolása
    • Elvárások: Kiemelkedő kommunikációs készség, jó tárgyaló-, és prezentációs készségDinamizmus, rugalmasság, proaktivitás, terhelhetőségMS Office felhasználói szintű ismereteB kategóriás jogosítvány
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Magyar
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér céges autó mobiltelefon szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-07-18
    • Lejárati dátum: 2018-08-01
    Állás, munka még: Primavera Andorrana Kft>