TP Technoplus Kft.

Komoly múlttal rendelkező, a piacon meghatározó szerepet betöltő ipari kereskedelmi cég Budapest XXI. kerületében.

Kereskedelmi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

    • Beszállítókkal történő napi kapcsolattartás
    • Beszerzési megrendelések teljes körű lebonyolítása
    • Készletfigyelés, beszerzési javaslatok előkészítése
    • Vevőkkel való napi kapcsolattartás, rendelések rögzítése, visszaigazolása, valamint teljeskörű ügyintézése
    • Számlázás
    • Konszignációs szerződések teljeskörű bonyolítása
    • EKÁER rendszer teljeskörű ügyintézése
    • Biztonsági adatalapok kezelése
    • Kereskedelmi statisztikák készítése
    • A vállalatirányítási rendszer kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kereskedelmi vagy közgazdasági középfokú végzettség
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • A külkereskedelmi ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalatot
    • Német nyelvtudás előnyt jelent
    • Jó kommunikációs készség
    • Erős szervezőkészség
    • Precíz munkavégzés
    • Csapatszellem
    • Eredményorientáltság

Amit kínálunk:

    • Stabil, családias légkörű munkahely hosszú távra
    • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Színesfém utca 10.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz