Progép-Goldex Kft.
Budapesti, élelmiszeripari gépek forgalmazásával foglalkozó cég
németül folyékonyan beszélő

Kereskedelmi ügyintéző

kollégát keres irodai munkára XV. kerületi központjába

Feladatok:

  • ajánlatok készítése és fordítása, esetenként gépkönyvek fordítása
  • megrendelések előkészítése, kezelése, a megrendelt áruk nyomon követése, bevételezése
  • a fuvarozó cégektől ajánlatok bekérése
  • kapcsolattartás külföldi és magyar partnerekkel
  • a kereskedő kollégák munkájának segítése
  • a szervizes kollégák munkájának segítése
  • naprakész tájékoztatás a vezetőség és a kollégák felé
  • általános irodai adminisztratív jellegű feladatok (ajánlatok, rendelések rendszerezése, pontos nyilvántartása)

Elvárások:

  • tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • minimum középfokú végzettség
  • jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • képesség önálló, gyors, precíz, felelősségteljes munkavégzésre
  • nagy teherbírás, rugalmasság, megbízhatóság
  • logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • családias, stabil hátterű munkakörnyezet
  • versenyképes bérezés
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség

Előny:

  • angol nyelv ismerete
  • jogosítvány
  • felsőfokú végzettség, kereskedelmi szakirány

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes önéletrajzát, motivációs levelét ügyintéző jeligére!