Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több mint 25 éve tölt be fontos piaci szerepet a hazai csomagolástechnikai anyagok és eszközök gyártása és kereskedelme területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük.
Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz! Éljük meg együtt a sikereket!

Kínált pozíció:

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

    Német, tárgyalási szintű nyelvtudással rendelkező kollégát keresünk csomagolástechnikai termékeink, szolgáltatásaink, csomagolástechnikai megoldásaink szakmai képviseletére, megrendelőink kiszolgálására, adminisztratív ügyintézésére.

    Előny a csomagolóanyag gyártási vagy kereskedelmi múlt.

Feladatok:

  • Piackutatás
  • Értékesítés
  • Árajánlatok készítése
  • Vevői megrendelések lekezelése
  • Adminisztráció
  • Marketing feladatok ellátása

Elvárások:

  • versenyszférában eltöltött legalább 3 éves kereskedelmi ügyintézői gyakorlat
  • Kereskedelem területén szerzett közép-vagy felsőfokú végzettség
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • Német nyelv folyékony, tárgyalási szintű használata
  • Microsoft Office magas szintű napi használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3 aktív referencia

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Marketing ismeretek alkalmazása

    Munkaidő főállás
    Munkába állás kezdete azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzot, bérigény megjelölésével, motivációs levéllel, referencia elérhetőséggel kérjük a "jelentkezem" gombra kattintva küldje.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: ''ELASTIC'' Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Kereskedelmi ügyintéző
  • Hirdető cég: ''ELASTIC'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Zala megye
  • Város: Zalaegerszeg
  • Feladatok: Piackutatás Értékesítés Árajánlatok készítése Vevői megrendelések lekezelése Adminisztráció Marketing feladatok ellátása
  • Elvárások: versenyszférában eltöltött legalább 3 éves kereskedelmi ügyintézői gyakorlat Kereskedelem területén szerzett közép-vagy felsőfokú végzettség Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt Német nyelv folyékony, tárgyalási szintű használata Microsoft Office magas szintű napi használata „B” kategóriás jogosítvány 3 aktív referencia
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1