Cserenda Hungary Zrt.

Munkatársat keresünk

Kereskedelmi ügyintéző

pozícióba.

A Cserenda Hungary Zrt. 100% magyar magántulajdonban lévő vállalkozás. Cégünk kereskedelmi tevékenységet folytat.

Főbb feladatok, munkák:

·      Kapcsolattartás ügyfelekkel e-mailben és telefonon egyaránt
·      Rendelések, számlák, adminisztrációs feladatok elvégzése
·      Riportok készítése
·      Projektek folyamatos ügyintézése
·      Logisztikai, szállítmányozási feladatok ellátása
·      Vállalatirányítási rendszer használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

·      Minimum érettségi, felsőfokú kereskedelmi végzettség előny
·      Angol vagy német nyelvtudás
·      Microsoft Excel és Word magabiztos használata
·      Pontosság, precizitás, megbízhatóság
·      Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
·      Macintosh operációs (MacOS) rendszer ismerete előny
·      Kulcs-Soft vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

·      Hosszútávú együttműködés
·      Fiatalos, összetartó csapat
·      Versenyképes fizetés
·      Modern, igényes munkakörnyezet
·      Dinamikus, gyorsan fejlődő magyar tulajdonú vállalat
·      Munkaidő: H-P 8:00–17:00 (ebédidő 12:00-13:00)
·      Eszköztámogatás (céges mobiltelefon)
·      Könnyen megközelíthető munkahely
·      Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Városház utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!