A KITE Zrt. Alkatrészkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet

Kereskedelmi termékfelelős

munkakör betöltésére
Nádudvaron található Központjába

    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladatok a felelősségébe tartozó kereskedelmi termékekre vonatkozóan:

  • készletgazdálkodás (beszerzési és készlettervek alapján),
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • szállítói megrendelések kezelése (összeállítása, lebonyolítása),
  • értékesítési tevékenység hátterének biztosítása,
  • készletek ügyviteli kezelése.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év szakmai tapasztalat,
  • angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • jó szervezői készség és teherbíró képesség.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • mezőgazdasági műszaki végzettség,
  • gépészmérnöki végzettség,
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdasági gépismeret.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapbér,
  • teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • céges buszjárat Debrecenből (Hajdúszoboszlón át) és Püspökladányból.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Nádudvar, 4181 Bem József utca 1.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül töltheti fel 2019.10.11-ig.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.