Köszöntjük az AUTÓVÁROSBAN, a Duna Autónál!
30 éves, pénzügyileg stabil, tőkeerős autóipari vállalat vagyunk, 300 fős cégcsoportként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjeként működünk.
Folyamatos fejlesztés, változatlanul magas minőség jellemzi 18 márkakereskedésünket, 21 márkaszervizünket, valamint egyéb kiegészítő szolgáltatásainkat (pl. flottakezelés, flottaértékesítés, karambolos szerviz, vizsgaközpont).
A Kereskedelmi Igazgatónk munkájának támogatására

kereskedelmi projektmenedzser

kollégát keresünk.

Ha hozzánk jön dolgozni:

  • megtanulhatja, és aktív részvevője lehet egy nagyvállalat felsővezetői döntéshozó rendszerének
  • felelősségteljes, komplex, önálló munkakört tölthet be, ahol lehetősége lesz a hasznos munkavégzésre
  • irányíthat az Igazgatóságon belül kisebb munkavállalói csoportot
  • kulturált munkakörülményekkel találkozhat, 44 ezer m2-es, parkosított telephelyünkön rendelkezésre áll céges étterem
  • részesülhet dolgozói kedvezményeinkből, egyebek mellett, ha saját autót vagy sportbérletet szeretne vásárolni

Az alábbiak lesznek a fő feladatai:

  • a kereskedelmi igazgató részére elemzések és döntés-előkészítő anyagok készítése
  • projektek önálló menedzselése
  • statisztikák, jelentések, elemzések készítése a Kereskedelmi osztály hatékony működtetéséhez kapcsolódóan
  • értékesítési divíziók napi munkájának segítése, ellenőrzése, igazgatósági döntések dokumentálása, információáramoltatás
  • a Call Center csapat munkájának irányítása

Önt keressük, amennyiben:

  • otthonosan érzi magát a számok és az Excel világában, szeret elemzéseket készíteni, használt valamilyen integrált informatikai vállalatirányítási rendszert
  • sikerélményt jelent, ha az elemzésekben rátalál összefüggésekre, részinformációkból össze tud állítani egy egészet, képes felülről nézni a folyamatokat
  • észreveszi az apróbb hiányosságokat, és a megoldásra koncentrál
  • van tapasztalata, hogy kell feladatot delegálni, ellenőrizni, kisebb csoport munkáját irányítani
  • jól megérteti magát értékesítési vezetőkkel, értékesítőkkel, asszisztensekkel, ki tud alakítani és fenn tudja tartani a hatékony információáramlást
  • tud a társosztályokkal egy nyelven beszélni (Gazdasági, Marketing, IT osztály)
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik, ami ideális esetben közgazdasági vagy kereskedelmi jellegű
  • dolgozott már autókereskedelemhez kötődő cégnél
  • esetleg beszél valamilyen idegen nyelven

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Önéletrajza elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben adja meg nevét, elérhetőségét, majd csatolja önéletrajzát. Kérjük, fogadja el az adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomja meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk számításait, ha minket választ! Pályázzon hozzánk!