•  Cégünk fő profilja háztartási páraelszívók forgalmazása 1995 óta.
  • Kereskedelmi / pénzügyi asszisztens

    keresünk csepeli irodánkba.

    A kereskedelmi asszisztens feladatai:

    • Vevői megrendelések feldolgozása
    • Kapcsolattartás a vevőkkel
    • Vevőszámlák elkészítése
    • Vevőreklamációk kezelése
    • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
    • Pénzügyi munkatárs munkájának adminisztratív támogatása, adatok feldolgozása a vállalatirányítási rendszerben
    • Beérkező számlák rögzítése
    • Általános logisztikai ügyintézés
    • Napi operatív folyamatok támogatása, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
    • Ad-Hoc az ügymenetből adódó, pénzügyi és kereskedelmi feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú pénzügyi vagy kereskedelmi végzettség
    • Kereskedelmi cégnél szerzett hasonló tapasztalat
    • Pénzügyi és kereskedelmi gondolkodásmód
    • Kiváló Microsoft Office felhasználói tapasztalat (Excel, Word, Outlook)
    • Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • Határozott, magabiztos fellépés
    • Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség, monotonitás tűrés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvismeret
    • Kulcs-Soft program ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Mansfeld Péter utca 27.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.