Kereskedelmi műveletek gyakornok -Budapest, IV. kerület (WHC021093) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, IV. kerület

Építsd karriered már diákként! Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat.

Feladatok:

    • Heti jelentések frissítése a kereskedelmi csapatnak és más támogató funkciókhoz
    • Az értékesítési vezetők és a termékmenedzserek segítése a havi tölcsérértékelések adatainak elkészítésében
    • Igény szerinti ad hoc jelentések
    • Segítségnyújtás az SFDC karbantartásához (a felhasználók/termékek főfájljának változásai, lehetőségtulajdonosok újbóli hozzárendelése)
    • Kereskedelmi csapat mintakéréseinek kezelése
    • Együttműködés a kereskedelmi csapattal az SFDC pontosságának javítása érdekében
    • Kereskedelmi termékadatbázis karbantartása
    • Hozzáférés-kezelés a kereskedelmi csapat eszközeihez
    • Kereskedelmi portál tartalmának frissítése a legfrissebb információkkal
    • Egyéb ad hoc feladatok az üzleti igényektől függően

    • Folyékony angol és magyar nyelvtudás (harmadik európai nyelv előny)
    • Heti minimum 30-35 óra vállalása
    • Érdeklődés a kereskedelmi / gazdasági / marketing terület iránt
    • Jártasság a Microsoft asztali eszközeinek használatában (SFDC és különböző adatbázisok, felügyeleti jelentési platformok ismerete előnyt jelent)
    • Jó üzleti kommunikációs készség
    • Több feladat rangsorolásának képessége
    • Önindító, független, míg csapatjátékos
    • Kereskedelmi gondolkodású, ügyfél-eredményközpontú
    • Kreatív gondolkodás és jó problémamegoldó készség
    • Pontos adminisztrációs munkamódszer

Egyéb információ

Alapozd meg velünk a jövődet!

Amit kínálunk

    • Br. 1495 Ft-os órabér
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Fejlődési és előrelépési lehetőség
    • Szuper csapat, multinacionális környezet
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka