TREND CENTER Kft.
  • Cégünk élelmiszeri alapanyagok kereskedelmével, gyártásával és csomagolásával foglalkozik. Elsősorban az egészséges termékek, édesítőszerek, bio termékek piacán mozgunk.

  • Munkatársat keresünk

    Kereskedelmi munkatárs

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Egy sikeresen működő kereskedelmi csapatba keresünk kollégát, mert a cég növekedése miatt kevesen vagyunk.

      Hogy ne kelljen találgatni az intejú előtt, a főbb feladatok, munkák:

      • Cégeink meglévő ügyfélkörének ápolása és annak magas szintű kiszolgálása,
      • Részvétel a meglévő ügyfélkörnek szánt ajánlatok aktualizálásában, rendelések kezelésében
      • Jelenlegi vevőkör bővítése, új partnerek ajánlatokkal történő megkeresése
      • Új termékek felkutatása, kiajánlása, és vevői listázások előkészítése
      • Ár és kondíciós tárgyalások lefolytatása
      • Készletfigyelés, előrejelzés
      • Beszállítókkal való kapcsolattartás, beszerzési feladatok koordinálása (külföld-belföld)
      • Új beszállítók és termékek felkutatása, piacfelmérés
      • Forgalmi statisztikai adatok, kimutatások, egyszerűbb Excel táblázatok készítése
      • Angol nyelv középfokú ismerete (email-es, telefonos kommunikáció)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség,
      • Minimum 3 éves kereskedelmi, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
      • Rugalmas, problémamegoldó személyiség
      • Önállóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • FMCG terület szerzet tapasztalat,
      • Egészséges termékekkel kapcsolatos ismeret
      • Élelmiszeripari tapasztalat
      • Általános jókedv és optimista hozzáállás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes, pontosan folyósított fizetés,
      • Változatos, kihívásokkal teli munka (tényleg nem unalmas)
      • Fejlődési lehetőség egy dinamikusan növekvő gyártó és kereskedelmi magyar vállalkozásban (tanfolyamok, kiállítások, képzések)
      • Családias környezet, rugalmasság, fiatalos csapat, empatikus cégvezetők

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1213 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Kérem fényképes pályázatát fizetési igény megjelölésével küljde meg részünkre.