A Provident Pénzügyi Zrt.

Kereskedelmi munkatársakat

keres.

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Tagja lehetsz egy olyan profi csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.
  • Kötetlen munkarendben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyen szervezheted.

Feladataid lesznek:

  • A Társaság pénzügyi termékeinek értékesítése, a törlesztő részletek átvétele;
  • Kapcsolattartás és információ nyújtása a meglévő ügyfélkörödnek.

Az állás a tiéd lehet, ha:

  • Releváns tapasztalatod van az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Teljes, vagy részmunkaidős foglalkoztatás;
  • Fix alapbér és bónusz;
  • Céges mobiltelefon;
  • Munkavégzésedhez üzemanyag térítés;
  • Élet- és balesetbiztosítás munkatársainknak.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Szigetvár és környéke

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk a pályázatod fizetési igény megjelölésével, a jelentkezem gombra kattintva.

* 2018-ban ebben a munkakörben, teljes munkaidőben az átlagos jövedelem br. 390.000 Ft volt, melynek több mint a fele fix alapbér, a fennmaradó rész bónusz.