Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál
dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz?
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben is elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?
Ez a Provident. Tisztelet, Őszinteség, Felelősség.
A Provident Pénzügyi Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba,

Kereskedelmi munkatárs - Balatonalmádi, Balatonfüred, Veszprém területére

Miért jó nálunk dolgozni:

  • A Provident stabil, nemzetközi hátterű vállalat.
  • Tagja leszel egy olyan motivált csapatnak, akik 2018-ban a legjobbak a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon.
  • Innovatív vállalatként folyamatosan fejlesztjük munkatársainkat és lehetőséget biztosítunk céges rendezvényeken való részvételre.
  • Rugalmas munkaidőben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyebben szervezheted.

Főbb feladatok:

  • A vállalat pénzügyi termékeinek értékesítése;
  • Kiváló szolgáltatás nyújtása ügyfeleinknek.

Az állás a tied lehet, ha van:

  • Tapasztalatod az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
  • Jó kommunikációs készséged;
  • Problémamegoldó képességed;
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Főállásban vagy részmunkaidőben dolgozhatsz;
  • Alapbér és eredmény alapú bónusz;
  • Céges mobiltelefont biztosítunk;
  • Munkavégzésedhez üzemanyag térítés adunk;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Sikerorientált, vidám csapat.

Munkavégzés helye:

Balatonalmádi, Balatonfüred, Veszprém

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével.