Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál
dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy
dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz?
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?
Dinamikusan fejlődő társaságunk bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi menedzser – Veszprém

A munkakör célja: Kereskedelmi területi munkatársak támogatása a Vállalat üzleti célkitűzéseinek elérése érdekében.

Főbb feladatok:

  • kereskedelmi területi munkatársak munkájának felügyelete, támogatása;
  • a terület fejlesztése, begyűjtések maximalizálása;
  • a Társaság szabályzata és belső folyamatai betartásának biztosítása;
  • kis létszámú csoport irányítása.

Követelmények, elvárások:

  • diploma és/vagy biztosításközvetítői hatósági vizsga;
  • tapasztalat emberek vezetésében, ügyfélkapcsolatokban, értékesítésben szerzett tapasztalat, szervezési, csapatvezetési készségek;
  • kiváló kommunikációs, prezentációs- és tárgyalókészség;
  • elemző és problémamegoldó képesség, vezetői készség;
  • képesség mások motiválására, teljesítményük növelésére;
  • B kategóriás vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • biztosításközvetítői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiváló karrierlehetőséget kínálunk egy stabil hátterű pénzintézetnél, valamint szakmai fejlődési lehetőséget, változatos szakmai kihívásokat.

Ezen kívül:

  • vállalati gépjárművet,
  • versenyképes juttatást,
  • dinamikus szervezetet,
  • fiatalos, nemzetközi környezetet,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőséget.

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezési határidő az állásra:

2019. 10. 18.

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk a pályázatod fizetési igény megjelölésével, a jelentkezem gombra kattintva.