Feralpi-Hungária Kft.
  • Az 1989-ben alapított Feralpi-Hungária Kft. csepeli telephelyén Közép-Európa legnagyobb és legszélesebb építési síkháló raktárkészletével rendelkezik.

    A közvetlen német, illetve közvetett olasz tulajdonosi háttérnek köszönhetően korszerű technológia és automata gépsorok segítségével gyártunk.

    Fő tevékenységünk a magyar, szlovák és horvát piacon felhasznált betonacél síkhálók gyártása és értékesítése.

  • Kereskedelmi menedzser

    Főbb feladatok, munkák:

      • értékesítéssel kapcsolatos feladatok szervezése
      • szerződések elkészítése
      • meglévő partnerekkel való üzleti kapcsolat ápolása
      • építési, beruházási projektek figyelése
      • piaci információk gyűjtése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • kiváló kommunikációs készség
      • kereskedelmi véna
      • műszaki affinitás
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • angol vagy német nyelv társalgási szint
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • aktív építőipari kapcsolatrendszer
      • építőipari műszaki végzettség
      • betonacél szegmens ismerete

    Amit kínálunk:

      • hosszú távú, biztos, stabil munkahely
      • céges telefon
      • rugalmas munkaidő
      • fejlődési lehetőség
      • külföldi gyáregységek megismerése
      • utazási költségtérítés

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Terelő utca 10.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    A " Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát.