Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Kereskedelmi menedzser

Főbb feladatok:

  • A készletgazdálkodás optimalizálása a kiskereskedelmi egységekben
  • Üzletek munkájának koordinálása, az ezzel kapcsolatos feladatok meghatározása és a végrehajtásának ellenőrzése
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a visual merchandiserrel és a marketing osztállyal a kihelyezések, és promóciók zökkenőmentes megvalósulásának érdekében
  • Értékesítési csapat munkájának segítése (értékesítési vezető, területi vezetők)
  • Kimutatások készítése és ezekből való következtetések levonása, javaslattétel az intézkedésre
  • Hatékonyan hozzájárul a célok és tervek eléréséhez

Felvételi követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ruházati értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói számítógépes ismeretek (Excel)
  • Jó kommunikáció
  • Problémamegoldó készség, kiváló szervezői képesség
  • Csapatjáték
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Területi vezetői tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol - középfok/kommunikációképes szint

Amit kínálunk:

  • modern irodai környezet
  • stabil vállalati háttér
  • alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1033 Szôlôkert köz 6..

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Pályázattal kapcsolatos elvárások:

  • Fényképes önéletrajz
  • Fizetési igény megjelölése
  • A belépés legkorábbi időpontjának megjelölése

  • A fentiek hiányában a pályázat nem kerül kiértékelésre.