Opti-Cost Kft.

A Kaposvári Biosnack üzem hazánk egyik leginnovatívabb, hosszútávon fenntartható, költséghatékonyan üzeme, mely 2017-ban egy zöldmezős, több mint fél milliárd forintos beruházás keretében valósult meg Kaposváron. Gyártási technológiánk egy különleges, magunk által kifejlesztett egyedi technológia, ami saját szabadalmunk és nem csak Magyarországon, hanem az egész világon egyedülálló.

    Kereskedelmi manager

      A Kaposvári Biosnack üzem által előállított zöldség és gyümölcs snackek bel- és külpiaci értékesítése a vállalat értékesítési stratégiájának figyelembe vételével.

    Feladataid lesznek:

      • A Kaposvári Biosnack üzem által előállított zöldség és gyümölcs snackek bel- és külpiaci értékesítése,
      • Kereskedelmi stratégia kidolgozása a marketing terv figyelembe vételével
      • értékesítési célkitűzések megvalósítása,
      • megrendelések koordinálása,
      • szerződések előkészítése,
      • folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint újak felkutatása,
      • megrendelői/vevői igények felkutatása, reklamációk kezelése.

      • Világon egyedülálló technológiával gyártunk egészséges snackeket, amikkel egészségesebbé tesszük az emberek életét.
      • Induló márka és termékként új és izgalmas út vár ránk, ezért csatlakozz, ha szereted a kihívásokat!
      • Hangulatos és közvetlen munkakörnyezet, itt nem szürkülsz el, mint egy multiban!
      • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
      • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
      • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
      • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      FMCG szektor tapasztalat ELŐNY!

    Téged keresünk, ha:

      • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
      • képes vagy önálló munkát végezni,
      • problémamegoldó szemlélettel rendelkezel,
      • kiemelkedő a tárgyaló és kommunikációs készséged,
      • Minimum angol (plussz német előny) tárgyalóképes szintű nyelvismeret birtokában vagy
      • jó döntési és felelősségvállalási képességgel rendelkezel
      • a kisújjadban van a kereskedelem minden csínja-bínja
      • Minimum 5 év szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
      • Nagyfokú önállóság
      • Versenyképes jövedelem és juttatások
      • Munkavégzés helye: Budapest és Kaposvár (minimum heti 2X)

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    7400 Kaposvár, Jutai út 30.

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem, fényképes, részletes szakmai angol és magyar nyelvű önéletrajzát csatolja.