Markoó Kft.
  • Társaságunk a munkavédelmi eszközök, valamint a munka- és védőruházat területén széleskörű termékválasztékot és innovatív szolgáltatásokat nyújtó cég, amely elismert és stabil résztvevője a termelő ipart magas szinten kiszolgáló cégeknek. Versenyképességüket egyedi igényeket is teljesítő szolgáltatásaikkal és folyamatos termékfejlesztéssel és bővítéssel őrzik meg. Részükre keresünk lelkiismeretes és tehetséges munkatársat az alábbi munkakörbe.

  • Kereskedelmi manager

    Főbb feladatok, munkák:

      • termékek és szolgáltatások értékesítése termelőipari cégek számára
      • új vevők felkutatása és a meglévő partnerek kezelése
      • vevők igényeinek felmérése, szaktanácsadás nyújtása
      • ajánlatadás, után követés, a megállapodások létrehozatala
      • a szerződéskötést követően kapcsolattartás a megfelelő kiszolgálás érdekében
      • esetleges reklamációk kezelése
      • a vezetőséggel való kapcsolattartás és rendszeres beszámolás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • kereskedelmi vagy egyéb területen szerzett felsőfokú végzettség
      • legalább 2 éves direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
      • jó kapcsolatteremtő képesség, nyitott, kommunikatív, érdeklődő személyiség
      • kiváló tárgyalási készség, önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
      • motivált, kezdeményező személyiség aki csapatban is szívesen dolgozik
      • eredmény orientált beállítottság
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
      • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési rutin, utazási hajlandóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
      • Dél-Budapesten vagy attól délebbre eső Pest- vagy Fejér megyében lévő lakhely

    Amit kínálunk:

      • stabil háttér, alkalmazotti jogviszony
      • betanítás és felkészítés, folyamatos támogatás
      • versenyképes stabil fizetés, forgalomarányos kereset, éves bonusz
      • cégautó, laptop, telefon

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Key Account Manager
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1222 Budapest

    Fényképes szakmai önéletrajz