Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NORMA INSTRUMENTS ZRT.
  • Budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó Zrt. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére

  • Kereskedelmi koordinátor

    Főbb feladatok, munkák:

      • A kereskedelmi igazgató által kiadott feladatok és utasítások végrehajtása
      • Kereskedelmi asszisztencia biztosítása a teljes kereskedelmi osztály részére
      • Ügyfélszolgálati asszisztencia biztosítása az ügyfélszolgálati osztály részére
      • Nyilvántartások vezetése a cég vállalatirányítási rendszerében
      • Kimutatások, előrejelzések készítése
      • Napiszintű kapcsolattartás a cég disztribútoraival (telefonon és emailben)
        • Beérkező rendelések fogadása
        • Visszaigazolások küldése
        • Elkészült rendelések kezelése
        • Kimenő logisztika teljeskörű koordinálása (árajánlatok kérése, fuvarszervezés, nyomonkövetés)
        • Szállítmányozási dokumentációk elkészítése
        • Vámügyintézés
        • Vevői problémák kezelése
      • Egyéb szervezési feladatok – rendezvényeken való aktív részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
      • társalgási szintű ANGOL nyelvtudás (az interjú során a nyelvtudás tesztelve lesz)
      • logikus, dinamikus gondolkodásmód, problémák esetén gyorsan reagáló, megoldásra és eredményre törekvő személyiség
      • képesség az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • versenyképes bérezés
      • cafeteria
      • részvétel egy dinamikus csapatmunkában
      • hosszútáv karrier lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Személyi asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1038 Budapest, Papírgyár u. 58-59.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon,cafeteria

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Kereskedelmi koordinátor
    • Rövid pozíció név: Kereskedelmi koordinátor
    • Hirdető cég: NORMA INSTRUMENTS ZRT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: III. kerület
    • Feladatok: A kereskedelmi igazgató által kiadott feladatok és utasítások végrehajtása Kereskedelmi asszisztencia biztosítása a teljes kereskedelmi osztály részére Ügyfélszolgálati asszisztencia biztosítása az ügyfélszolgálati osztály részére Nyilvántartások vezetése a cég vállalatirányítási rendszerében Kimutatások, előrejelzések készítése Napiszintű kapcsolattartás a cég disztribútoraival (telefonon és emailben) Beérkező rendelések fogadása Visszaigazolások küldése Elkészült rendelések kezelése Kimenő logisztika teljeskörű koordinálása (árajánlatok kérése, fuvarszervezés, nyomonkövetés) Szállítmányozási dokumentációk elkészítése Vámügyintézés Vevői problémák kezelése Egyéb szervezési feladatok – rendezvényeken való aktív részvétel
    • Elvárások: felhasználói szintű számítástechnikai ismeret társalgási szintű ANGOL nyelvtudás (az interjú során a nyelvtudás tesztelve lesz) logikus, dinamikus gondolkodásmód, problémák esetén gyorsan reagáló, megoldásra és eredményre törekvő személyiség képesség az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-12-08
    Állás, munka még: NORMA INSTRUMENTS ZRT.>