„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni! „
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának kecskeméti telephelyére

kereskedelmi koordinátor

munkakörbe.

Kereskedelmi koordinátor

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Készletfinanszírozási feladatok ellátása
  • Autók rendelése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás az értékesítőkkel és az importőrrel,
  • Autószállítások ügyintézése
  • Új és használtautók, tárgyi eszközök, valamint vevőszerződések nyilvántartása
  • Üzleti folyamatok pénzügyi teljesítményének elemzése (növekedés, költségcsökkentés és termelékenység)
  • Elemzések, terv/tény összehasonlítások és döntés-előkészítő anyagok készítése
  • Közreműködés a negyedéves, valamint éves pénzügyi jövedelmezőségi felülvizsgálatokban,
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű elemzések küldése a menedzsment részére,

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Min. középfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettséged van,
  • Excelt magas szinten kezeled,
  • Kiváló üzleti érzékkel rendelkezel,
  • Képességed van összetett szakmai elemzések készítésére, értelmezésére és a lehetőségek értékelésére,
  • Magabiztos a fellépésed és megfelelő érdekérvényesítő képességed van,
  • Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre,
  • Megbízhatóság és pontosság jellemez

Amit előnyben részesítünk:

  • Többéves szakmai tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi, kereskedelmi)

Amit kínálunk Neked:

  • Megbecsülés, stabilitás, fejlődés
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Támogató, emberséges, segítőkész csapat
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Szent László körút 20.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!