Kereskedelmi kontroller

Bónusz

Profession Services

13. kerület Budapest

Partnercégünk a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A magyar piacon 1996 óta jelen lévő cégcsoport fő tevékenysége a termények, takarmány-alapanyagok és növényolajok kereskedelme. Kereskedelmi tevékenysége megbízható hátteret biztosít a magyar termelők és gazdák számára. Partnerünk segítségével a magyar termelők terményei a világ legtávolabbi tájaira is eljuthatnak és megjelenhetnek a világpiacon.

KERESKEDELMI KONTROLLER

Feladatok a pozícióban:

  • A cégen belüli üzleti folyamatok megismerése, hatékonyság javító intézkedések kidolgozása,
  • A havi kereskedelmi eredmények részletes elemzése, átbeszélése a kereskedőkkel,
  • Havi zárási folyamatban való aktív részvétel,
  • Kapcsolattartás a holland anyavállalattal,
  • A kereskedő cég heti/havi/negyedéves/éves riportjainak elkészítése és prezentálása,
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése az egyes termékek eredményét befolyásoló tényezőkről,
  • Statisztikák készítése, adatszolgáltatás hatóságok felé,
  • Havi mérlegegyeztetés elkészítése a meghatározott mérlegtételekre

Amik szükségesek a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább 3 éves, kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • IFRS és magyar számviteli ismeretek,

Amit kínál a cég:

  • Kiemelkedő alapbért,
  • Béren kívüli juttatásokat: éves bónusz, cafeteria, magánorvosi ellátás, stb.),
  • Home Office lehetőség (heti 3 nap)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling