A több mint 25 éves Waterlogic az üzleti szektor számára kínált ivóvízmegoldások piacának globális szereplője. Több százezer hálózati vízautomatát szolgáltat és üzemeltet világszerte. A dinamikusan fejlődés további erősítéséhez új kollégákat keresünk a hálózati vízautomaták értékesítésének területére, az alábbi pozíciók betöltésére:

Kereskedelmi képviselő

(1 fő Budapest- Pest megye, 1 fő Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megyék területére kizárólag új ügyfeleknek történő értékesítésre)

Felelőssége és feladatai:

  • Tevékenységét önállóan, tudatosan tervezze, fejlessze annak hatékonyságát, a cég értékeivel, az értékesítési tervekkel és a vonatkozó utasításokkal összhangban
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Ajánlatok készítése a potenciális ügyfeleknek
  • Értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres riportok készítése
  • A látogatások és ajánlatok, szerződések adminisztrációja CRM rendszerben, riportok készítése a értékesítési vezető részére

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelten: Excel, Word
  • Legalább 2 év B2B területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási-, prezentációs - lezárási, és problémamegoldó készség
  • A kapott és saját maga által létrehozott lead-ek menedzselése az értékesítés során, igazodva a vállalati elvárásokhoz
  • Az ügyfelek igényeinek hatékony meghatározása, a megfelelő megoldás kidolgozása
  • Önállóság, belső motiváltság
  • Önbizalom, képesség új ügyfelekkel történő tárgyalási körülmények kialakítására
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód, hozzáállás
  • Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • Jó szervező és időgazdálkodási készség
  • Határozottság, kreativitás

Előnyt jelent:

  • Microsoft CRM rendszer ismerete
  • angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (havi alapbér és teljesítménybér; a terv teljesítése esetén várható bruttó kereset 500.000-700.000 Ft/hónap),
  • vállalati autó, laptop, mobiltelefon, mobil internet
  • multinacionális cég tudás háttere
  • teljes munkaidős munkaviszony
  • lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Hajdú-Bihar megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével ellátott (fényképes) önéletrajzát várjuk a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheti el!