Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kereskedelmi Képviselő

Tehergépjármű Alkatrész Üzletág
Dél-Nyugat Magyarország
(Pécs, Szekszárd, Kaposvár, Nagykanizsa)

Feladatok:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
  • Kijelölt partnerekkel történő közvetlen kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése, akciók szervezése és azok megvalósítása
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetés számára
  • Új potenciális értékesítési lehetőségek feltérképezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények magas szintű kielégítése
  • A tehergépjármű üzletágvezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, műszaki végzettség előny
  • Minimum 3 év értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó és gyors döntési képesség
  • Nagyon jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Céges autó saját használatra is, laptop, mobiltelefon
  • Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés + havi bónusz + cafetéria)
  • Kimagasló minőségű termékek, brandek képviselete
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által
  • Családbarát és kiszámítható munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba: