A REHAU több, mint 170 telephelyén csaknem 20.000 munkatárs dolgozik világszerte. Innovációs erőnk, iparágakat összefogó felépítésünk, és az ebből következő szinergiahatások segítségével egyedülállónak számítunk a műanyagipar modern és professzionális irányítású vállalataként.

Folyamatosan bővülő feladataink ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi képviselő

Bútoripari Üzletág

Feladatok:

  • Bútoripari termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új, potenciális partnerek felkutatása
  • Műszaki tanácsadás
  • Új rendszereink piaci bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Jó szervezőkészség, célorientáltság
  • Problémamegoldó, alkalmazkodni tudó, ugyanakkor agilis, önálló személyiség
  • Megbízható angol és/vagy német nyelvtudás
  • Legalább 1-3 éves értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkahelyi légkör közvetlen és nyílt kommunikációval, kötetlen munkavégzés
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkör továbbképzési lehetőségekkel
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Érdeklődik az állás iránt? Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát magyar és angol vagy német nyelven a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

REHAU Kft. – Bienge Eszter – 2051 Biatorbágy, Rozália park 9. Tel.: +23/530-727