Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nettrade Kft.

Cégünk 2001 óta, több magas minőségű nagy európai márka magyaroszági forgalmazója. Budapesti központtal saját logisztikával, gyors és pontos szállítással szolgáljuk ki partnereinket az ország minden pontján. Csapatunkba dinamikus, proaktív értékesítő munkatársat keresünk.

Kereskedelmi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    - Budapest és Kelet- Magyarország területen képviselői üzletkötői feladat ellátása

    - Meglévő partnerek kezelése

    - Időszakos értékesítések kezelése

    - Polctükör kilalakítás és ellenőrzés

    - Új partnerek felkeresése

    - Rendelések kezelés

    - Partner online regisztráció, és felület kezelés

    - Márkapromóciók lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Mimumum középfokú végzettség

    - 1-3 év kereskedlemi területen szerzett tapasztalat

    - Emelt szintű számítógépes (Excel) ismeret

    - Vezetői engedély

    - Jó kommunikációs képesség

    - Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Felsőfokú végzettség

    - Angol nyelvtudás

    - Területi képviselő munkatapasztalat

    - Kelet-Magyarosrszágon végzett munkakör

Amit kínálunk:

    - Versenyképes teljesítmény arányos bérezés

    - Saját autó

    - Munkavégzéshez szükséges eszközök

    - Fejlődési és tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Fénylépes önéletrajzodat, valamint motívációs leveledet várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Nettrade Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi képviselő
  • Rövid pozíció név: Kereskedelmi képviselő
  • Hirdető cég: Nettrade Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: - Budapest és Kelet- Magyarország területen képviselői üzletkötői feladat ellátása - Meglévő partnerek kezelése - Időszakos értékesítések kezelése - Polctükör kilalakítás és ellenőrzés - Új partnerek felkeresése - Rendelések kezelés - Partner online regisztráció, és felület kezelés - Márkapromóciók lebonyolítása
  • Elvárások: - Mimumum középfokú végzettség - 1-3 év kereskedlemi területen szerzett tapasztalat - Emelt szintű számítógépes (Excel) ismeret - Vezetői engedély - Jó kommunikációs képesség - Önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19