A Meteor CEE Kft. autófelszerelési és autóápolási cikkek, illetve licenszes játékok, licenszes kozmetikai és háztartási termékek értékesítésével foglalkozó, több évtizedes múlttal rendelkező vállalat.

Licenszes, elsősorban a TY plüss értékesítésével foglalkozó csapatunkba kollégát keresünk az alábbi feltételekkel:

Kereskedelmi Képviselő

Budapest és Pest megye területére

Főbb feladatok:

  • A világ legnagyobb plüssmárkájának, a TY-nak direkt értékesítése meghatározott értékesítési koncepció alapján
  • Új kereskedelmi partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése
  • A meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, a vevői elégedettség magas szinten tartása
  • Ajánlatok készítése, rendelés felvétel
  • A partnerek kereskedelmi egységeiben a standard és eseti termékkihelyezés megszervezése, előkészítése, eseti megvalósítása
  • Részvétel a marketing aktivitások hatékony lebonyolításában
  • Együttműködés a vállalat más szervezeti egységeivel
  • Beszámolási kötelezettség betartása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és értékesítési képesség
  • Eredmény- és célorientáltság
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
  • Önálló, gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló Microsoft Office ismeret (Excel, Word)

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes jövedelem ( alapbér + teljesítményfüggő jutalék )
  • szakmai képzés
  • munkavégzéshez szükséges: céges autó, mobiltelefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Fényképes önéletrajzát kérjük küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva. Az e-mailben jelezze a megpályázott állás megnevezését!