Fémker Kft.

Kereskedelmi képviselő

munkakörbe munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • Dél-dunántúli gyártó cégekkel, kereskedőkkel történő napi kapcsolattartás, új piacok szerzése.
  • Beszerzési igények aktualizálása, ajánlatok rögzítése.
  • Potenciális új üzleti partnerek rendszeres felkutatása, látogatása.
  • Havi kimutatások, riportok készítése
  • Projektekben való részvétel
  • Ajánlatok kidolgozása, figyelemmel kísérése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség.
  • Kereskedelmi végzettség.
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és megnyerő személyiség.
  • Beszerzési és kereskedelmi tapasztalat.
  • A hasznosítható hulladékokra vonatkozó ismeretek alapos és gyors elsajátítása.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fém ipari alapismeretek
  • Felsőfokú végezettség
  • Beszerzési tapasztalat ezen a területen
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Vállalati gépkocsi
  • Vállalati telefon
  • Kellemes, családias munkakörnyezet
  • Fiatalos légkör
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés, hosszú távú biztonság
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Dél-Dunántúl, Magyarország

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye