METEOR CEE Kft.

Bővülő csapatunkba

Kereskedelmi Képviselő Budapest, Pest megye és Észak-Nyugat Magyarország területére

munkatársat keresünk.

A Meteor CEE Kft. autófelszerelési és autóápolási cikkek, illetve licenszes játékok, licenszes kozmetikai és háztartási termékek értékesítésével foglalkozó, több évtizedes múlttal rendelkező vállalat.

 Licenszes, elsősorban a TY plüss értékesítésével foglalkozó csapatunkba kollégát keresünk az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • A világ legnagyobb plüssmárkájának, a TY-nak direkt értékesítése meghatározott értékesítési koncepció alapján
  • Új kereskedelmi partnerek felkutatása, kapcsolatok kiépítése
  • A meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, a vevői elégedettség magas szinten tartása
  • Ajánlatok készítése, rendelés felvétel
  • A partnerek kereskedelmi egységeiben a standard és eseti termékkihelyezés megszervezése, előkészítése, eseti megvalósítása
  • Részvétel a marketing aktivitások hatékony lebonyolításában
  • Együttműködés a vállalat más szervezeti egységeivel
  • Beszámolási kötelezettség betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Kimagasló kommunikációs és értékesítési képesség
  • Kimagasló érvelési és meggyőző képesség
  • Kedvesség, nyitottság, határozottság és empátia
  • „Can do” attitűd
  • Eredmény- és célorientáltság
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
  • Önálló, gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló Microsoft Office ismeret (Excel, Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti ( heti 40óra ) vagy vállalkozói munkaviszony
  • versenyképes jövedelem – munkaviszonytól függően ( alapbér + teljesítményfüggő jutalék )
  • szakmai képzés
  • munkavégzéshez szükséges: céges autó, mobiltelefon, laptop

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye, Vas megye, Zala megye

A jelentkezés után kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát. Az e-mailben jelezze a megpályázott állás megnevezését!