Kis létszámú, 30 éve működő külkereskedelmi vállalkozás vagyunk III. kerületi székhellyel. Talpraesett, agilis munkatársat keresünk

Kereskedelmi és projektkoordinátor

munkakörbe.

Elvárásaink:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office programok ismerete felhasználói szinten
  • jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • önálló munkavégzésre való képesség, precíz, pontos munkavégzés
  • kereskedelmi központú gondolkodás, igény a folyamatos szakmai fejlődésre

Új munkatársunk feladata lesz:

  • céges folyamatok alakításában és továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • céges marketingtevékenységben való részvétel
  • céges weboldal kezelése, frissítése, rendszeres kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • számítógépes adatbázis időszakos karbantartása
  • fordítási feladatok elvégzése (weboldal, katalógus stb.)
  • kapcsolattartás a külföldi-belföldi ügyfelekkel, magyar, angol és/vagy német nyelven
  • irodai adminisztrációs feladatok követése, meglévő adatbázisban

Amit nyújtunk:

  • versenyképes, fix jövedelem
  • családias környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

A pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz formájában) az alábbi Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Telefonszám (Szatmári István): +36 30 952 5350