Kiemelkedő hangsúlyt helyezünk a munkáltatói márka építésére és fenntartására, az ügyfélre szabott, korszerű megoldások értékesítésére és hosszú távú kapcsolatok kialakítására, a fenntartható növekedésre és a belső folyamatok átláthatóságára.
Új munkatársat keresünk alábbi pozícióra:

Kereskedelmi és Beszerzési Koordinátor

A munkakör célja

  • A kereskedelmi és beszerzési koordinátor képezi a kapcsot a helyi értékesítési csapat és a nemzetközi beszerzői csapat között, a strukturált, hatékony és eredményes ajánlatadási folyamat megvalósításához, amely ügyfeleink számára könnyed vásárlási élményt biztosít.
  • Koordinálni az értékesítési, beszerzési és minőségbiztosítási osztályok bevonását a komplex beszerzési projektekbe, amely funkció elengedhetetlen a vállalat legnagyobb és legfontosabb ügyfeleinek és azok projektjeinek támogatásához.

Fontos kihívások

  • A helyi ügyfélszolgálattal és a központi beszerzési osztályokkal közösen dolgozva felügyelni, hogy azok a megállapodott szolgáltatási szinteket (SLA) nyújtsák.
  • Mátrix szervezetben, kultúrában és környezetben dolgozni.

Amit ajánlunk

  • Szilárd nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Kiváló minőségű szolgáltatások és termékek
  • Elkötelezett és támogató vezetőség és kollégák
  • Etikus és feddhetetlen működés
  • Piaci szintű bér. bonusz és cafetéria
  • Lehetőség szakmai fejlődésre

Elvárt tapasztalat és képességek

  • Szakmai vagy felsőfokú végzettség
  • Beszerzési és/ vagy értékesítés támogatási területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Releváns termék és piac ismerete előny

    A Fabory-nál hosszú távon gondolkodunk és nagy gondot fordítunk az új munkatársak beilleszkedésére. A kiválasztási folyamat két személyes beszélgetésből és egy kompetencia alapú kérdőív kitöltéséből áll.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest