Bv. Holding Kft.
Munkatársat keresünk

Kereskedelmi Értékesítési Képviselő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

- a meglévő partnerek látogatása a vásárlási szokásaik felmérésének érdekében
- a számukra történő értékesítés ösztönzése
- új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése
- tárgyalások külső helyszíni levezetése, képviselve a Bv. Holding Kft. bútorgyártási profilját
- az értékesítéshez szükséges árajánlatok koordinálása, együttműködve az Építőipari termelési osztállyal az ajánlatok hatékony és időben történő elkészüléséhez
- a konkurencia folyamatos vizsgálata, a piaci versenytársak követése az árak, irányvonalak, újítások tekintetében
az értékesítési munkával kapcsolatos beszámolók, riportok, tervek készítése, a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
- az értékesítési osztályvezető folyamatos tájékoztatása a folyamatban lévő és elvégzett feladatokról

Az álláshoz tartozó elvárások:

- minimum középfokú iskolai végzettség kereskedelmi és/vagy faipari területen
- minimum 2 éves szakmai tapasztalat bútorértékesítési területen
- eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
- kiváló problémamegoldó és gyors döntési képesség
- terhelhetőség és rugalmasság
- nagyon jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
- a jelentések elkészítéséhez erős felhasználó szintű MS Office ismeretek, illetve az utazáshoz „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- felsőfokú végzettség
- bútorgyártási ismeretek
- bútor-kereskedelmi kapcsolati rendszer

Amit kínálunk:

- stabil munkáltatói háttér
- cafeteria és a munkába járási költségek elszámolása
- igényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
- széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Venyige utca 1.

Fényképes szakmai önéletrajzzal (motivációs levéllel) és fizetési igény megjelölésével.