PATIKA MANAGEMENT Kft.
Munkatársat keresünk

Kereskedelmi elemző

pozícióba.
Alma Gyógyszertárak
Gyöngy Patikák

Patika Management Kft.
Országos gyógyszer kiskereskedelmi társaság

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítési tevékenység operatív támogatása
  • Elemzésekhez szükséges nagykereskedői kapcsolattartás.
  • Együttműködő partnerekkel, az operatív kapcsolat fenntartása, adatszolgáltatás.
  • Vevő- és értékesítés támogatási adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Adatbázisok naprakészen tartása.
  • Katalógus fő paramétereinek, a katalógus kedvezményének beállítása.
  • Rendszeres napi, heti és havi forgalmi riportok készítése
  • Beszerzés és készlet elemzések készítése
  • Ad hoc jellegű riportok és döntés-előkészítő anyagok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • MS Office (Excel) magas szintű ismerete
  • Kiváló elemzőkészség, logikus gondolkodás
  • Jó terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Makrók készítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezési és juttatási csomag
  • cafetéria
  • telefon
  • alkalmazotti státusz
  • lendületes fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes szalmai önéletrajzát és motivációs levelét, bérigénye megjelölésével!