MAX MARA Kft.
Csatlakozz hozzánk

Kereskedelmi eladó

pozícióba!
Az Intrend Olaszország egyik vezető outlet áruházlánca amely egy piacvezető divatmárka képviseletében több, mint 20 éve működik Magyarországon, most egyedülálló lehetőséget kínál.
Készen állsz erre a kihívásra?

Főbb feladatok, munkák:

-vásárlói elégedettség növelése a magas szintű kiszolgálás biztosításával
-áru kipakolása, rendezése, árukészlet napi szintű kezelése
-az áruház rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Téged keresünk, ha
    - érdekel a divat
    - szeretsz a vásárlókkal kommunikálni, mosolygós, kedves a személyiséged
    - felelősségteljesen látod el a munkádat
    - szeretsz csapatban dolgozni
    - motivált és terhelhető vagy, bírod a dinamikus pörgős munkát
    - tudsz rugalmas és alkalmazkodó lenni
    - nyitott vagy a kihívásokra és a folyamatos tanulásra

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny, ha van kereskedelmi képzettséged vagy tapasztalatod, kezeltél már pénztárat és folyékonyan beszélsz angolul, ami alapvető fontosságú a pénztárkezelés közben a vásárlókkal való kommunikációhoz.

Amit kínálunk:

  • Minket keresel, ha fontos Neked:
    - stabil, hosszútávú munkahely egy dinamikusan fejlődő nemzetközi divatcégnél
    - barátságos, támogató csapat
    - versenyképes, bejelentett fizetés, éves prémium + cafeteria
  • - a munkaruhát mi biztosítjuk
  • - a munkába járás költségeit teljes mértékben térítjük

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Sellő utca 2.