Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nagykereskedelmi vállalat, aki Magyarországon és a környező országokban műszaki termékeket forgalmaz, vezetői csapatának bővítése céljából új munkatársat keres.

Kereskedelmi Egység Vezető

(Dél-Budapest, Dunaharaszti régió)

Főbb felelősségi körök:

  • A kereskedelmi egység (üzlet és telephely) nagykereskedelmi folyamatainak irányítása
  • 15-20 fős csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Nagykereskedelmi ügyfélkör bővítése
  • Riportok és adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Felelősség vállalás az értékesítési terv megvalósításáért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves – kereskedelemben szerzett – vezetői tapasztalat
  • Problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredményorientáltság és megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Havi bruttó elérhető bér 600.000 Ft, + cafeteria, + mobil telefon
  • Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Családbarát munkaidő (fix napi 8 óra hétfőtől péntekig)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pest megye

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi Egység Vezető
  • Hirdető cég: Nagykereskedelmi vállalat
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: A kereskedelmi egység (üzlet és telephely) nagykereskedelmi folyamatainak irányítása 15-20 fős csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása Nagykereskedelmi ügyfélkör bővítése Riportok és adminisztrációs feladatok elvégzése Felelősség vállalás az értékesítési terv megvalósításáért
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Minimum 3 éves – kereskedelemben szerzett – vezetői tapasztalat Problémamegoldó és szervező képesség Eredményorientáltság és megbízhatóság Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek „B” kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17