Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Műszaki területen működő, magyarországi nagykereskedelmi vállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kereskedelmi Egység Vezető

(Budapest)

Főbb felelősségi körök:

  • A kereskedelmi egység (üzlet és telephely) nagykereskedelmi folyamatainak irányítása
  • 15 fős csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Nagykereskedelmi ügyfélkör bővítése
  • Riportok és adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Felelősségvállalás az értékesítési terv megvalósításáért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves – kereskedelemben szerzett – vezetői tapasztalat
  • Problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredményorientáltság és megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az álláshoz kínált előnyök:

  • Havi bruttó elérhető bér 525.000 Ft, + cafeteria, + mobil telefon
  • Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Családbarát munkaidő (fix napi 8 óra hétfőtől péntekig)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi Egység Vezető
  • Hirdető cég: Magyarországi nagyvállalat
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A kereskedelmi egység (üzlet és telephely) nagykereskedelmi folyamatainak irányítása 15 fős csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása Nagykereskedelmi ügyfélkör bővítése Riportok és adminisztrációs feladatok elvégzése Felelősségvállalás az értékesítési terv megvalósításáért
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Minimum 3 éves – kereskedelemben szerzett – vezetői tapasztalat Problémamegoldó és szervező képesség Eredményorientáltság és megbízhatóság Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek „B” kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.18
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 2