RÁKÓCZI ÜZLETHÁZ Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Kereskedelmi / beszerzési asszisztens

pozícióba!
Több mint 30 éve működő, magyar tulajdonú kereskedelmi vállalkozás. Fő tevékenységei gumiabroncs értékesítés és szerviz szolgáltatás, valamint tenderek útján elnyert beszállítás számos közintézmény részére tisztítószer, takarítóeszköz, műanyagipari cikkek, konyhai felszerelések, víz- és villanyszerelési anyagok, karbantartó anyagok, szerszámok tárgykörben.

Főbb feladatok, munkák:

Beszerzési vezető munkájának szakmai és adminisztratív támogatása
Beszerzési/vevői rendelések pontos és precíz kezelése
Beszerzési eljárások lefolytatásával összefüggő feladatok ellátása
Árajánlatok készítése és nyomon követése
Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal és az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú végzettség
Releváns szakmai tapasztalat (beszerzés vagy kereskedelem területén)
Magabiztos, naprakész felhasználói szintű MS Office ismeretek, elsősorban Word és Excel
Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
Megoldás centrikus munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Műszaki beállítottság (szerszámok, csavarok áruismerete)
Közbeszerzési tapasztalat, EKR rendszer ismerete
Tenderezési felületek (Electool, Ariba) használatának ismerete
B kategóriás jogosítvány
Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

belföldi, napi 8 órás nappali munkavégzés hétfőtől – péntekig
hosszú távú munkalehetőség
határozatlan idejű munkaszerződés
eszköztámogatás (mobiltelefon)
belső vásárlási kedvezmény
kihívásokkal színesített, változatos munkanapok
könnyen megközelíthető munkahely
összetartó, barátságos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1084 Budapest, Rákóczi tér 6.

Amennyiben stabil, biztos háttérrel rendelkező cégnél szeretne dolgozni egy lendületes csapat elismert tagjaként, várjuk fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!