Kereskedelmi Asszisztens (XI.) (1-13-39326/PR)

  • Feladatok:
    • Szeretnél rugalmas munkaidőben dolgozni heti 30 órában?

      Nemzetközi tulajdonban lévő, világítástechnikai termékek kereskedelmével foglalkozó partnerünk (11.ker.) megbízásából keresünk KERESKEDELMI ASSZISZTENSt az alábbi feladatokra:

      - a kereskedelmi vezető munkájának támogatása adminisztratív oldalról
      - értékesítési adatok elemzése, jelentések összeállítása
      - kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal
      - prezentációk készítése

  • Elvárások:

      - középfokú angol írásban és szóban egyaránt
      - magabiztos Excel és PowerPoint tudás
      - minimum 1-2 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben
      - megoldás-orientált hozzáállás és önállóság

      Előny:
      - SAP tapasztalat

  • Amit a megbízónk kínál:
    • Amiért érdemes megpályázni ezt a lehetőséget még ma:

      - korrekt fizetés
      - rugalmas munkaidő beosztás megbeszélés alapján (heti 30 óra, hétköznap)
      - cafeteria
      - kellemes, nyugodt munkahelyi légkör (8 fő)
      - céges laptop és mobiltelefon
      - fejlődési lehetőség (1-2 éven belül akár 8 órás munkavégzés)

  • Orientáció:
    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület

  • Fizetés:
  • versenyképes