A borsodi térség egyik legmodernebb logisztikai központja, a HELL cégcsoport tagja, az
ÜVEGSZIKLA Kft.
csapatába új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Főbb feladatok:

  • Szállítólevelek és számlák kezelése
  • Kimutatások készítése, nyilvántartások kezelése
  • SAP rendszerben való rögzítés
  • Kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal
  • Lefűzés, szkennelés
  • Posta kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Lendületes csapat
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Határozott idejű munkaszerződés

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú vagy szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Munkabírás, terhelhetőség, stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • Magabiztos MS Office ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3800 Szikszó

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.