Kereskedelmi asszisztens

Új-Ház Centrum Budapest Zrt.

1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út. 372/B

Az Új Ház Centrum Budapest Zrt. építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalkozás, fő profilja az építőanyagok kis- és nagykereskedelme. Megalakulása óta folyamatos fejlődésének köszönhető, hogy napjainkra Budapest, Pest megye egyik meghatározó építőanyag kereskedésévé vált.

Budapesti telephelyünkre

munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Szállítások intézése és gépjárművezetőkkel való kapcsolattartás,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal,
  • Szállítói megrendelések kibocsátása,
  • Szállítmányokhoz kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása,
  • EKÁER ügyintézés
  • Behajtási engedélyek ügyintézése,
  • Beszerzési terület adminisztrációs ellátása,
  • Beérkező áru bevételezése szállítólevél alapján,
  • Beszerzéshez kapcsolódó számlák ellenőrzése,
  • Telephelyet érintő egyéb feladatok, beszerzések
  • Kapcsolattartás a központtal,
  • Adatbázisok kezelése,
  • Részvétel a leltározásban.

ELVÁRÁS:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság
  • Rugalmasság, proaktivitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Logisztikai, beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes és barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, fizetési igény megjelölésével.