SPORT8 HUNGARY Kft.
A Sport8 Hungary Kft., Magyarország fitnesz és táplálékkiegészítő iparágának egyik meghatározó alakja. Új, dinamikusan fejlődő üzletágunk bővítésére keresünk elhivatott munkatársat. Csatlakozzon egy eredményes, sikeres csapathoz!

Kereskedelmi asszisztens

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Cégcsoportunk XI.kerületi központi irodájába keresünk kereskedelmi asszisztens kollegát.
  • Külföldről és belföldről beérkező áruk bevételezése,
  • Szállítmányozás optimális leszervezése
  • EKAER ügyintézés
  • Leltárak készítése
  • Értékesítés belföldre, külföldre
  • Értékesítéssel kapcsolatos ajánlatok, szerződések elkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelven kommunikációs szint
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kitűnő szervezőkészség
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Értékesítésben / kereskedelemben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Táplálékkiegészítők,fitneszgépek ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fejlett értékesítést támogató rendszerek
  • Értékesítés utáni extra juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Fehérvári út 168-178.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával kérjük, fizetési igény megjelölésével.