• Mezőgazdasági gép- és alkatrész-kereskedelemmel foglalkozó nemzetközi cég
  • Kereskedelmi asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • EKÁER ügyintézés
      • Fuvarmegrendelések kezelése
      • Bejövő számlák iktatása
      • Számlák kiállítása, teljesítések, áruk nyomon követése
      • Szerződések előkészítése, magyar és angol nyelven
      • Vevő-szállító nyilvántartás kezelése
      • Utalások beküldése
      • Bizonylatok előkészítése a könyvelésnek, kimutatások, jelentések készítése
      • Pénzügyi és egyéb levelezés
      • Kapcsolattartás partnerekkel
      • Személyi asszisztencia

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú reál irányú végzettség
      • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
      • Angol nyelv napi használata írásban és szóban
      • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)
      • Logisztika, pénzügy és könyvelés ismerete
      • Önálló munkavégzés
      • Pontos, precíz munkavégzés
      • Rugalmasság, terhelhetőség, proaktív személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Orosz nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel.

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem
      • Kiegészítő juttatások
      • Támogató csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1161 Budapest

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Fényképes szakmai magyar és angol nyelvű önéletrajz