Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MEC3 HUNGARIA KFT.

Kereskedelmi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • A cég működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
    • A vállalat által forgalmazott termékkel kapcsolatos ügyintézés
    • Back office tevékenység (kereskedelmi tevékenység támogatása, ügynökökkel, ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás)
    • Manageri tevékenység támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Kereskedelemben/irodai munkában szerzett korábbi tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, stb.)
    • Kiváló kommunikációs képesség
    • Önálló, precíz munkavégzés
    • Szervezési készség
    • Stresszhelyzetek kezelésének képessége

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1183, BUDAPEST AKADÁLY utca 15.

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzokat várunk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi asszisztens
  • Rövid pozíció név: Kereskedelmi asszisztens
  • Hirdető cég: MEC3 HUNGARIA KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVIII. kerület
  • Feladatok: A cég működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzéseA vállalat által forgalmazott termékkel kapcsolatos ügyintézésBack office tevékenység (kereskedelmi tevékenység támogatása, ügynökökkel, ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás)Manageri tevékenység támogatása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettségKereskedelemben/irodai munkában szerzett korábbi tapasztalatFelhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, stb.)Kiváló kommunikációs képességÖnálló, precíz munkavégzésSzervezési készségStresszhelyzetek kezelésének képessége
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Olasz
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-07
Állás, munka még: MEC3 HUNGARIA KFT.>