Kőházy-Tradíció KFT.
Csatlakozz hozzánk

Kereskedelmi asszisztens

pozícióba!
Cégünk, a Kőházy- Tradíció Kft. családi vállalkozásként a budapesti festékkereskedelem meghatározó szereplője hat áruházzal 1994 óta. Tevékenységünk célja, hogy a lakossági és professzionális vásárlók igényeit rugalmasan és minél szélesebb körben elégítsük ki, hozzájárulva otthonok és munkahelyek felújításához, elkészüléséhez, megszépüléséhez. További növekedésünk biztosítása érdekében bővítenénk csapatunkat – kereskedelmi asszisztens pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

Milyen feladataid lennének?
  • árajánlatok, megrendelések készítése
  • telefonos és emailes vevőszolgálat, beérkező rendelések kezelése, reklamációkezelés
  • pénztárazás, számlázás, szállítólevelek készítése
  • áruátvétel, árufeltöltés, árukiadás, rendelések összekészítése
  • kiszállítások szervezése
  • napi munkafolyamatokban aktív részvétel,
  • üzletek közötti koordináció elősegítése
  • webáruház kezelés
  • általános kereskedelmi ügyintézés és irodai adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mire van szükségünk a feladatok elvégzéséhez?
  • min. 1-3 éves kereskedelmi tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • jó szervező, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség, vevőközpontú szemlélet
  • rugalmasság, terhelhetőség, nyitottság
  • elkötelezettség, érdeklődés a szakma iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:
  • festékáruházban, építőanyag-telepen, barkácsáruházban szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

Mit kínálunk?
  • stabil vállalati hátteret
  • versenyképes jövedelmet
  • azonnali munkakezdést
  • változatos feladatokat, előrelépési, képzési és fejlődési lehetőséget
  • összeszokott, dinamikus csapatot
  • hosszútávú munkalehetőséget
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • családi vállalkozásként elkötelezett munkatársakat és személyes figyelmet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Véső utca 5.

Fényképes önéletrajzot kérünk szépen.