KATEX KFT - LifeStyleShop Cipő Webáruház (KATEX KFT)
  • Az ország egyik vezető cipő és sportszer nagy-és kiskereskedése, az Ipanema, Rider és Birkenstock papucsok forgalmazója, a LifeStyleShop webáruház üzemeltetője a kereskedelmi csapatába a következő pozícióra keres jelöltet:

  • Bővülő csapatunkba

    Kereskedelmi asszisztens

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • kereskedelmi tevékenység szakmai és adminisztratív támogatása
      • beérkező áru adminisztráció, cikktörzsezés, árazás
      • szállítói rendelések összeállítása vevői rendelések alapján
      • bolti és webáruházi cipő és táska kollekciók kiválsztásának támogatása
      • webáruházi szövegek (termékleírások, kategórialeírások) írása, szerkesztése
      • bolti és webáruházi árak karbantartása, akciók beállítása
      • készlet- és árfigyelés
      • kimutatások és statisztikák készítése
      • mintakollekciók kezelése, válogatása, cimkézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • angol nyelvtudás (főleg írásban)
      • számítástechnikai ismeretek (beleértve MS Office szoftverek haladó ismerete)
      • precizitás
      • alaposság, igényesség alapkövetelmény

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • nagykereskedelmi tapasztalat
      • adminisztrációs munkakörben tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem
      • dinamikus munkakörnyezet (elektronikus kereskedelem, cipő, divat) kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
      • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Online értékesítés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1161 Budapest, Körvasút sor 14.

    Fényképes magyar nyelvű önéletrajz és kísérőlevél beküldésével adhatja be pályázatát.