IN-FOOD 2000 Kft.
Az In-Food 2000 Kft nemzetközileg ismert prémium élelmiszeripari márkák hivatalos disztribútoraként van jelen a magyar FMCG piacon.Brand portfóliónk: Rio Mare, Heinz, Vöslauer, Pfanner, Rummo, Cirio, Ponti, Monini, Lotus

Kereskedelmi asszisztens

Feladatok:

    • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
    • Riportok, prezentációk, beszámolók, elemzések készítése;
    • Promóciók értékelése, értékesítés elemzése
    • A területi partnerek éves keretszerződéseinek nyomon követése, ellenőrzése
    • Kereskedelmi akciók back-office koordinálása
    • A területi képviselő kollégák munkájának támogatása
    • Termékekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
    • Magas szintű Excel, PowerPoint programhasználat;
    • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat;
    • Biztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban);
    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
    • Pontos, dinamikus munkavégzés, terhelhetőség;
    • Rugalmas, megoldás-orientált gondolkodásmód;
    • Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • FMCG (főként élelmiszer) terület ismerete
    • További idegen nyelvek ismerete
    • MOBISOL rendszer ismerete

Amit kínálunk:

    • Változatos, kihívást jelentő, önálló munkakör;
    • Versenyképes jövedelem;
    • Fiatal, dinamikus csapat;
    • Stabil céges háttér, nagy múltú márkákkal.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9021 Győr, Bajcsy-Zsilinszky út 27.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Jelentkezési határidő:

2019. 01. 28.

Fényképes önéletrajz