Kereskedelmi asszisztens

Nettó 200e - 300e Ft havi bér

Élelmiszer Nagykereskedés Csoki Max M.o. Kft

4031 Debrecen, Házgyár utca 12.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • SAP rendszerben leadott megrendelések számlázása
  • Szolgáltatási szerződések kezelése (rendelések felvitele, továbbszámlázás)
  • Előleg számlák kiállítása, kezelése
  • Stornó és jóváíró számlák kiállítása
  • Számlareklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számlázási területen tapasztalattal rendelkező, megbízható, munkájára igényes embert keresünk
  • Bérigénnyel ellátott önéletrajzot várunk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Számlázási területen eltöltött 1-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros