Kereskedelmi asszisztens

EDM Kft.

1033 Budapest, Szentendrei út 89-95.

EDM Kft.

Az EDM Kft. több évtizedes szakmai múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező ipari kereskedelemmel foglalkozó cég, amely kereskedelmi tevékenységének bővítése miatt

kereskedelmi asszisztens

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A megrendelőkkel és beszállítókkal való napi kapcsolattartás e-mailen/telefonon
  • Árajánlatok, szerződések készítése
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése
  • Ajánlatkérések és megrendelések nyomon követése és adminisztrálása
  • Készletellenőrzés, bevételezés, számlázás, szállítmányozási és egyéb logisztikai feladatok ellátása
  • Vevői reklamációkkal és vevői kintlévőség kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Vevői adatállományok karbantartása, riportok készítése
  • Tenderekben való közreműködés
  • Értékesítő kollégák napi munkájának támogatása
  • Munkaköréhez kapcsolódó kereskedelmi, ügyfélszolgálati és számlázási folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való közreműködés
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű elemzések küldése a menedzsment részére,
  • Részt vesz a cég üzleti tervének és időszaki előrejelzéseinek elkészítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép-/felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, internet, e-mail)
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Határozott, dinamikus, önálló, proaktív személyiség
  • Jó csapatjátékos
  • Analitikus gondolkodásmód, gyors és precíz munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (kereskedelmi/műszaki terület előny)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyéb nyelv közép/felsőfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Műszaki végzettség/műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Lendületes, fiatal, segítőkész csapat
  • Sikerorientált, jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

EDM Kft.