Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BANKONZULT KFT. (BAN KONZULT KFT.)

Kereskedelmi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    A menedzsment munkájának támogatása

    Kimenő és bejövő hívások udvarias, szakszerű kezelése, továbbítása

    Napi ügyviteli, ügyintézői és adminisztrációs feladatok ellátása

    Számlák készítése, befolyt összeg nyilvántartása

    Közreműködés prezentációk, beszámolók készítésében

    A vezetői döntésekhez szükséges információ gyűjtése, rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kereskedelmi területen szerzett munkatapasztalat

    Folyékony angol nyelvtudás

    Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)

    Erős kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

    Jó lényeglátó- és problémamegoldó készség

    Önálló munkavégzés

    Lojalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol mellett német nyelvtudás

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk u. 24-28.

A jelentkezéskor magyar nyelvű önéletrajzot várunk, kérjük megjelölni a fizetési igényt is.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi asszisztens
  • Rövid pozíció név: Kereskedelmi asszisztens
  • Hirdető cég: BANKONZULT KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XV. kerület
  • Feladatok: A menedzsment munkájának támogatásaKimenő és bejövő hívások udvarias, szakszerű kezelése, továbbításaNapi ügyviteli, ügyintézői és adminisztrációs feladatok ellátásaSzámlák készítése, befolyt összeg nyilvántartásaKözreműködés prezentációk, beszámolók készítésébenA vezetői döntésekhez szükséges információ gyűjtése, rendszerezése
  • Elvárások: Kereskedelmi területen szerzett munkatapasztalatFolyékony angol nyelvtudásFelhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)Erős kommunikációs készség szóban és írásban egyarántJó lényeglátó- és problémamegoldó készségÖnálló munkavégzésLojalitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: BANKONZULT KFT.>